Průmyslový inženýr - senior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Prostějov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.12.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z výrobní společnosti na pozici Průmyslového inženýra?
Hovoříte plynně anglickým jazykem a rádi byste uplatnili Vaše zkušenosti v perspektivní úspěšné společnosti?
Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnost přijme do svého kolektivu novou posilu na pozici:

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR - SENIOR

Náplň práce

  • analýza a optimalizace pracovních cyklů
  • stanovení výkonových norem
  • zlepšování efektivity využití strojních zařízení
  • zlepšování efektivity využití lidských zdrojů
  • podpora při zpracování zákaznických RFQ a interních kalkulací
  • aktivní podpora při interních a zákaznických auditech

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • praxi v oblasti průmyslového inženýrství ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání u mezinárodní prosperující společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní dobu
  • dovolenou nad rámec zákona
  • dotované stravování v prostorách společnosti
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • Přátelská atmosféra a moderní prostředí

Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Olomouce, Prostějova, Vyškova a okolí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.1.2019 (zbývá ještě 46 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3529519   Datum zveřejnění: 2.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 50.000,- Kč