Programátor PLC - zahraničí (50-70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 50.000,- Kč - 70.000,- Kč
  • Termín nástupu: 29.8.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete poznat daleké země a různorodé kultury? Máte znalosti v oblasti průmyslové automatizace a máte zájem se rozvíjet a učit novému? A nebojíte se komunikace v cizím jazyce? Pak neváhejte zaslat Váš životopis!

Úspěšná společnost působící v oblasti programování průmyslové automatizace s nadšením uvítá do svého týmu novou posilu na pozici:

PROGRAMÁTOR PLC - ZAHRANIČÍ (50-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Programování průmyslových aplikací
  • Servisní činnost
  • Časté a dlouhodobé cestování v rámci celého světa
  • Oživení robotů a pohonů
  • Tvorba HMI aplikací

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání strojní nebo elektro zaměření
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Výhodou zkušenosti se Siemens, Beckhoff apod.
  • Zkušenosti s uváděním strojů a linek do provozu
  • Vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost

Nabízíme

  • Vlastní rozvržení pracovní doby
  • Příplatky k cestovním náhradám
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Služební notebook, mobilní telefon
  • Automobil i k soukromým účelům

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3529622   Datum zveřejnění: 29.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 70.000,- Kč