Obráběči kovů - rodinná firma

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 11.11.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi, stačí i školní, z oblasti obrábění kovů na frézkách, soustruzích, popřípadě CNC strojích? Dáváte přednost menší rodinné firmě, kde jsou si všichni rovni, před velkými korporacemi? Chcete být za svou kvalitní práci nadprůměrně ohodnoceni? Pak nám zašlete Váš stručný životopis, nebo jen zavolejte na níže uvedený kontakt, a nechte se překvapit touto jedinečnou nabídkou práce!

Moderní strojírenská společnost s dlouhou tradicí a dobrým jménem, zabývající se pouze zakázkovou výrobou, hledá schopné spolupracovníky na pozice:

OBRÁBĚČ KOVŮ (30 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Obrábění kovů dle technické dokumentace
  • Údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací
  • Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
  • Odzkoušení vyrobených předmětů za použití různých měřicích a zkušebních přístrojů
  • Těšení se z vydařené práce

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi s obráběním kovů, na CNC strojích, nebo frézkách, či soustruzích
  • Schopnost číst ve výkresové dokumentaci
  • Chuť pracovat a být za práci dobře odměněn

Nabízíme

  • Přátelskou atmosféru menší výrobní společnosti
  • Různorodý charakter zakázkové výroby
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení + měsíční a roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Super kolektiv!

  • Místo výkonu práce: Opava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Varkoček
Tel.: +420777549877
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3531580   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč