Elektromechanik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oboru elektrikáře a chcete pracovat ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu? Máte platnou vyhlášku č.50/78§6 a vyšší? Umíte se orientovat v elektro dokumentaci a jste manuálně zruční?

Pro stabilní nadnárodní společnost hledáme vhodného uchazeče na pozici Elektromechanik. Neváhejte a zašlete nám Vaše CV ještě dnes.

Náplň práce

  • Údržba a opravy technologických vybavení strojů
  • Montáž a seřizování elektrických zařízení
  • Odborné práce ve výrobě elektronických prvků a sestav
  • Vizuální diagnostika a sledování elektrozařízení

Požadujeme

  • Vyučení v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/78§6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Bonus za docházku
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění

  • Lokalita: Lovosice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3531584   Datum zveřejnění: 6.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24.000,- Kč