Vedoucí oddělení účetních nákladů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte ekonomické vzdělání a dobře se orientujete v podvojném účetnictví? Máte již praktické zkušenosti z pozice účetní a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Bez problému napíšete email v angličtině? Jste flexibilní a je na Vás spolehnutí?

Ano? Tak na nic nečekejte a ozvěte se nám! Významná mezinárodní potravinářská společnost hledá pro svou pobočku v Praze posilu na pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČETNÍCH NÁKLADŮ

Náplň práce

  • účtování výrobních zakázek a materiálu
  • zajištění měsíčních závěrek
  • správa a účtování rezerv
  • zodpovědnost za inventury
  • správa dat v systému SAP
  • účast při interních a externích auditech

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • dobrou znalost podvojného účetnictví
  • praktické zkušenosti s účtováním
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řízení
  • pokročilou znalost práce na PC (MS Excel, SAP)
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • působení pro mezinárodní společnost
  • práci na HPP s nástupem možným IHNED
  • 5 týdnů dovolené, kafeterie
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČETNÍCH NÁKLADŮ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3533189   Datum zveřejnění: 8.11.2018