Storage/backup administrator

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Získal jste za svou kariéru zkušenosti s MS Servery a jejich zálohováním? Rád byste působil ve společnosti s individuálním přístupem, která klade důraz na kontinuální rozvoji každého člena? Naše moto zní „Work hard but smart.“ Chcete-li se připojit k našemu týmu, zašlete své CV ještě dnes.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za centrální správu a údržbu zálohovacího hardwaru a softwaru Symantec Backup Exec a HP Data Protector
  • Denní monitoring a implementace zálohovacího řešení v nových lokalitách
  • Řešení incidentů v rámci 3rd level IT support

Požadujeme

  • Zkušenost s MS Windows Servery 2008/2012 na administrátorské úrovni
  • Pokročilou znalost alespoň jednoho z následujících řešení: NetApp storage, Data Protector nebo Backup Exec
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Vítaná je zkušenost s Active Directory, VM Ware a principy ITIL

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 7,5 hodinový pracovní den
  • Široké možnosti dalšího odborného i jazykového vzdělávání
  • Laptop a mobilní telefon s firemním tarifem
  • Multisport kartu
  • Stravenky
  • Účast na mezinárodních služebních cestách
  • Práci v moderním prostředí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3534453   Datum zveřejnění: 9.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45.000,- Kč - 55.000,- Kč