Bezpečnostní technik (38-48.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 38.000,- Kč - 48.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte znalosti a praxi v oblasti bezpečnosti a požární ochrany? Rádi byste řešili oblast prevence rizik? Pak je tato práce přímo pro Vás!

Výrobní společnost právě hledá vhodného kandidáta na pozici:

BOZP TECHNIK (38-48.000 Kč)

Náplň práce

  • Odpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO
  • Realizace školení a účast na auditech
  • Aktivně se účastnit a schvalovat nové stroje do výroby
  • Vyhledávat rizika a provádět účinná opatření
  • Vytvářet předpisy a zajistit jejich dodržování

Požadujeme

  • Znalosti a zkušenosti v oblasti BOZP a PO
  • Anglický jazyk – mírně pokročil úroveň
  • Certifikaci OZO
  • Odolnost vůči stresu
  • MS Office – uživatelskou znalost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na dojíždění
  • Zajištění ubytování (pro celou rodinu)
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3546761   Datum zveřejnění: 17.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   38.000,- Kč - 48.000,- Kč