CAD designér (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Informace o mzde: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte analytické a organizační schopnosti? Hovoříte anglicky a německy a jste ochotný v rámci práce cestovat? Umíte navrhnout technické výkresy?

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici CAD DESIGNÉRA. Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Spolupráce na náběhu sériové výroby
  • Řízení výkresové dokumentace
  • Projektování výrobních zařízení a jiných produktů
  • Návrhy inovací a opatření pro zlepšování výroby
  • Spolupodílení se na zahraničních projektech

Požadujeme

  • Praxi s CAD programy (AutoCAD, CATIA aj.)
  • Pokročilou komunikaci v angličtině nebo němčině
  • Zkušenosti na obdobné pozici budou výhodou
  • Zkušenosti z automotive společnosti budou ještě větší výhodou
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Nabízíme

  • Možnost podílet se na zajímavých a tvůrčích technických projektech
  • Fér mzdu a roční bonusy
  • Dobré svačiny a obědy v závodní jídelně
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3548720   Datum zveřejnění: 15.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč