Vývojář Visual Basic (40000 - 50000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Základní informace

Hledáme šikovného kolegu do našeho malého týmu, ve kterém pracujeme na velkých projektech. Nečekejte žádný openspace, jen menší útulné kanceláře. Pokud Vás baví Visual Basic programování a chcete, aby Vaši práci ocenily stovky uživatelů, neváhejte a hned mi zašlete svůj životopis!

Náplň práce

  • Programování v jazyce Visual Basic
  • Návrh řešení podle dodaných analýz a podkladů
  • Spolupráce s analytiky a ostatními kolegy vývojáři
  • Design databázových struktur s využitím SQL

Požadujeme

  • Praxi v programování pomocí Visual Basic, nebo VBA, nebo VB.NET
  • Znalost základních SQL příkazů
  • Analytické myšlení
  • Ochotu spolupracovat s kolegy a vést dokumentaci

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího odborného vývoje (školení v rámci firmy, výuka cizích jazyků atd.)
  • Příspěvek na pojištění
  • Možnost pracovat i na zkrácený úvazek

  • Místo výkonu: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Stuchlíková
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3549950   Datum zveřejnění: 29.11.2018