Vývojář Visual Basic (40000 - 50000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Programování v jazyce Visual Basic
* Návrh řešení podle dodaných analýz a podkladů
* Spolupráce s analytiky a ostatními kolegy vývojáři
* Design databázových struktur s využitím SQL

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Flexibilní pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* Možnost dalšího odborného vývoje (školení v rámci firmy, výuka cizích jazyků atd.)
* Příspěvek na pojištění
* Možnost pracovat i na zkrácený úvazek

* Místo výkonu: Hradec Králové

Informace o náboru

Hledáme šikovného kolegu do našeho malého týmu, ve kterém pracujeme na velkých projektech. Nečekejte žádný openspace, jen menší útulné kanceláře. Pokud Vás baví Visual Basic programování a chcete, aby Vaši práci ocenily stovky uživatelů, neváhejte a hned mi zašlete svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Visual Basic - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Praxi v programování pomocí Visual Basic, nebo VBA, nebo VB.NET
* Znalost základních SQL příkazů
* Analytické myšlení
* Ochotu spolupracovat s kolegy a vést dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3549952  Datum zveřejnění: 29.11.2018