Účetní závazků – příležitost pro absolventy (od 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Semily, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Základní informace

Máte vzdělání se zaměřením na ekonomiku a účetnictví? Hovoříte plynule anglicky a hledáte pozici, kde byste jazyk aktivně uplatnili? Můžete nabídnout zkušenosti s účetnictvím závazků a znalost IFRS standardů?

Ano? V tom případě jste pro nás ti praví, napište nám! Mezinárodní společnost se silným postavením na trhu hledá do svých řad posilu na pozici:

ÚČETNÍ ZÁVAZKŮ – PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY (OD 30 000 Kč)

Náplň práce

  • vedení účetních pohledávek pro ČR i zahraničí
  • komunikace s klienty (i v angličtině)
  • kooperace s auditory v rámci interního a externího auditu
  • působení v rámci centra sdílených služeb společnosti
  • zpracování příslušné agendy dle platné legislativy

Požadujeme

  • zajímavou příležitost uplatnění pro absolventy
  • odpovídající finanční ohodnocení + zajímavé bonusy
  • příspěvek na volný čas a rekreaci
  • firemní akce, závodní stravování
  • možnost ubytování v místě
  • místo výkonu práce: Liberecký kraj (okres Semily)

Nabízíme

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ÚČETNÍ ZÁVAZKŮ (PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY)? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3551076   Datum zveřejnění: 30.11.2018