Release Engineer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-střed, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Testování nových release procedur a nástrojů
  • Zlepšování automatizovaných procesů releasu
  • Vedení procesu releasu serverové části aplikace
  • Administrace kontrolního systému
  • Odstraňování problémů v aplikačních serverech a databázích
  • Plánování releasu

Požadujeme

  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici nebo v rámci vývoje softwaru
  • Znalosti práce a programování v C#
  • Orientaci v technologiích .NET, SQL a Visual Studio
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost se pohybovat v hlubokých vodách IT prostředí
  • Češtinu nebo slovenštinu na úrovní rodilého mluvčího

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Uzavřenou kancelář, kde budeš pracovat jen s týmem
  • Flexibilní pracovní dobu, protože ne všichni jsou ranní ptáčata
  • Možnost účasti na školení a získání certifikátů technického směru
  • Individuální přístup, protože každý člověk je jedinečný
  • Práci přímo v centru Brna
  • Možnost parkování přímo v areálu

Další informace

Nebojíš se být v poslední linií, která zajistí, aby vypuštěný produkt byl v pořádku? Jsi spolehlivý brankář, který zachytí vše, co by mohlo produktu uškodit? Tvá tvořivost nezná mezí? Chceš být součástí strategického projektu, využívaném v několika zemích? Pak hledáme přesně Tebe, aby ses stal součástí malé české společnosti, zaměřené na komplexní loterijní systémy

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3552841   Datum zveřejnění: 4.12.2018