Nadšenec do aut – vývoj elektroniky (25–30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25–30.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • vyvíjení úplně nové řídící jednotky
  • denní spolupráce s našimi profíky ve firmě
  • komunikace v angličtině nebo němčině s našimi dodavateli
  • testování vlastních novinek
  • budeš se podílet na stavbě prototypů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání - nejlépe v oblasti elektroniky
  • angličtinu nebo němčinu (kdo neumí, doučíme)
  • zájem o vývoj systémů
  • samostatnost a kreativitu
  • ochotu sednout do letadla a vycestovat po Evropě

Nabízíme

  • práci, kde zhmotníš svoje nápady
  • kariérní růst
  • špičkovou techniku
  • 5 týdnů na relax

  • když budeš skvělý, nastavíš trendy v automobilovém průmyslu!
  • místo výkonu práce: kousek od Prahy

Další informace

Dokončuješ právě vysokou školu (nejlépe) v oboru elektro? Chceš vyvíjet novinky do automobilů a následně je i vyzkoušet? Chceš pracovat pro firmu, která Ti dá šanci se prosadit? Pak jsi pro nás tím pravým!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3553165   Datum zveřejnění: 4.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25–30.000