Automobilový vývojář - elektro (28–35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • budeš mít prostor pro vývoj nových řídících jednotek
  • využiješ u nás anglický nebo německý jazyk
  • každodenně budeš spolupracovat s kolegy
  • svou práci si taky sám otestuješ a vyzkoušíš

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektroniky
  • zápal do vývojových systémů
  • samostatnost a týmového ducha
  • angličtina/němčina na pokročilé úrovni

Nabízíme

  • pracovní uplatnění i pro absolventy
  • práce na moderně vybaveném pracovišti
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů placeného odpočinku

  • místo výkonu práce: Praha i Středočeský kraj

Další informace

Auta, řídící jednotky, programování... Víš, o čem je řeč? Chceš být inovátorem v automobilovém průmyslu? Pak se přidej k nám a tvá práce bude tvým koníčkem!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3553173   Datum zveřejnění: 7.1.2019