Elektro specialisté v automotive

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • budeš mít prostor pro vývoj nových řídících jednotek
  • využiješ u nás anglický nebo německý jazyk
  • svou práci si taky sám otestuješ a vyzkoušíš

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektra
  • vyhláška 50/78, min §5
  • zájem o prostředí automotive
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • uplatnění i pro absolventy
  • práce v prostředí plném nejmodernější techniky
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů na odpočinek

  • místo výkonu práce: Praha i Středočeský kraj

Další informace

Auta, řídící jednotky, programování... Víš, o čem je řeč? Tak neváhej a přidej se k nám! Jsme otevření absolventům i zkušeným profíkům, stačí když budeš mít zápal pro věc a chuť tvořit něco nového :)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3553173   Datum zveřejnění: 12.3.2019