Vývojový inženýr - automotive (30–35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30–35.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • vývoj pro řídící jednotky v automobilech
  • spolupráce s různými odděleními ve firmě
  • testování řídící elektroniky automobilů
  • komunikace s dodavateli ohledně zakázek
  • nastavování trendů v automobilovém průmyslu
  • spoluúčast při stavbě prototypů a jejich testování

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti elektroniky
  • angličtinu nebo němčinu - středně pokročilou úroveň
  • vysokou úroveň komunikačních a prezentačních dovedností
  • ochotu k občasným cestám po Evropě
  • znalost programování a vývoje v daném oboru - výhodou
  • samostatnou a iniciativní osobnost

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci v oboru
  • příležitost k osobnímu růstu
  • vybavené pracoviště na špičkové úrovni
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené

  • místo výkonu práce: okolí Mladé Boleslavi

Další informace

Zajímají Vás automobily? Hledáte práci ve vývoji v oblasti elektronických systémů? Mluvíte anglicky nebo německy na středně pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3553185   Datum zveřejnění: 4.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30–35.000