Marketingový manažer pro média s AJ nebo NJ Praha (55-65.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 55-65.000 Kč
  • Termín nástupu: 30.01.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený markeťák s víceletou praxí v oboru a chcete se stát pravou rukou (zástupcem) vedoucího marketingového oddělení? Lákala by Vás oblast FMCG v nadnárodní společnosti? Plánování a realizace marketingových kampaní je Vaším denním chlebem? Baví vás komunikace v cizím jazyce?

Pak je tato pozice stvořená právě Vám!!

Nadnárodní retailová společnost hledá posilu do svého kreativního týmu na pozici:

Náplň práce

  • plánování marketingových a reklamních kampaní společnosti
  • zodpovědnost za online i offline marketing
  • plánování kampaní pro maloobchodní prodejny
  • dohled nad realizací kampaní
  • komunikace s médii
  • podílení se na natáčení televizních spotů
  • zajištění, kontrola a vyhodnocování úspěšnosti jednotlivých kampaní
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • zastupování vedoucího marketingu

Požadujeme

  • víceletou praxi na obdobné pozici (min. 4 roky)
  • VŠ vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenost s FMCG prostředím výhodou
  • pokročilou znalost práce na PC – MS Office
  • komunikační, organizační a kreativní schopnosti

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • automobil nejen pro služební účely
  • telefon a notebook
  • příspěvek na stravování
  • vlastní rozvržení pracovní doby
  • možnost kariérního růstu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-Východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3553195   Datum zveřejnění: 9.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   55-65.000 Kč