Pracovník BOZP/PO (45 - 55.000 Kč)

  • Místo práce: Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z pozice technika BOZP a PO? Chtěl byste tuto činnost vykonávat v automobilovém průmyslu a nevadí Vám nakouknout do výroby?
Pak se budu těšit na Vaši reakci a zaslání Vašeho životopisu!

Mezinárodní rostoucí společnost hledá vhodného jedince na pozici:

PRACOVNÍK BOZP/PO (45 - 55.000 Kč)

Náplň práce

  • Odpovědnost za nastavení systému řízení BOZP a PO
  • Realizace školení a účast na auditech
  • Vedení příslušné agendy, statistik a reportů
  • Vyhodnocení a realizace definovaných opatření
  • Konečné vyhodnocení rizik

Požadujeme

  • Znalosti a zkušenosti v oblasti BOZP a PO
  • Mírné pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Působení ve výrobě v automotive - výhodou
  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik
  • Prezentační a komunikační dovednosti
  • Samostatnost a důslednost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivující mzdu a benefity
  • Příspěvek na stavování a možnost využití jídelny
  • Práci pro úspěšnou mezinárodní společnost
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Stará Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Tereza Kuklová
Tel.: +420773799243
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3553909   Datum zveřejnění: 6.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45.000,- Kč - 55.000,- Kč