JavaScript vývojář (40000 - 80000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Programování v JavaScript je Vaší specialitou? Každodenní komunikace v angličtině je pro Vás brnkačka? Tak neváhejte, zašlete mi svůj životopis a učiňte tak první krok k tomu stát se součástí našeho týmu, který pracuje na zajímavých projektech pro mezinárodní společnost.

Náplň práce

  • Programování vizuálního rozhraní cloudového řešení pro zákazníka společnosti (Frontend v Javascript)
  • Kooperace s dalšími vývojáři
  • Testování cloudových aplikací
  • Reporting technické dokumentace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • Zkušenost s programováním v JavaScript minimálně 1 rok
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalost Angular5 a Git
  • Znalost komunikačních technologií (OPC-UA, TCP/IP a dalšími) výhodou

Nabízíme

  • Finanční bonus po úspěšném splnění zkušební doby 50.000Kč
  • Podíl na zcela nově vznikajícím projektu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home office
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění

  • Místo pracoviště: Praha 13

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Stuchlíková
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3554250   Datum zveřejnění: 6.12.2018