Junior tester

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rád bys začal svou kariéru v IT, ale zatím nemáš potřebné praktické zkušenosti, které po tobě všude požadují? Projevíš-li dostatečné nadšení a zájem o obor, důslednost a ochotu na sobě pracovat, bereme tě do týmu. Na oplátku ti nabídneme individuální přístup, možnost růstu a rozvoje a podporu společnosti, která je na trhu již sedmnáct let.

Náplň práce

  • Tvorba testovacích případů a scénářů, příprava testovacích dat a testovacího prostředí
  • Provádění a kontrolování testů
  • Vyhodnocování testů
  • Tvorba dokumentace testovacích případů, výsledků testů a incidentů
  • Komunikace s ostatními testery a vývojáři
  • Spolupráce s vývojovým a analytickým oddělením * Tvorba testovacích případů a scénářů, příprava testovacích dat a testovacího prostředí
  • Spolupráce s vývojovým a analytickým oddělením

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru informatika nebo příbuzném
  • Obecná znalost a orientace v IT technologiích
  • Zkušenosti s tvorbou testovacích scénářů
  • Dobré analytické myšlení a analytická dedukce

Nabízíme

  • Příjemné kanceláře v M-Paláci s výhledem na Špilberk
  • Společnost, která ví, co je to work life balance
  • Práce na řešeních, které využívá více jak 40% trhu
  • Sick Days
  • Stravenky

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3554799   Datum zveřejnění: 7.12.2018