Specialista ERP systému

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pelhřimov, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Podílení se na implementaci zcela nového ERP systému
  • Zodpovědnost za inovace a údržbu systému
  • Key user pro uživatele, včetně jejich školení
  • Monitoring provozu a řešení incidentů
  • Návrh funkční specifikace pro nové požadavky
  • Ochrana firemních dat před neoprávněnou manipulací
  • Správa a implementace IS do dalších společností v rámci skupiny

Požadujeme

  • Praxe na obdobné pozici
  • Velmi dobrá znalost databází
  • Praktická zkušenost s podnikovým ERP systémem
  • Mírně pokročilá znalost AJ (využití pro práci s dokumentací)
  • Samostatnost, pečlivost, analytické myšlení
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Zvýhodněné stravování a stravenky
  • Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Příspěvek na sportovní/ volnočasové aktivity
  • Teambuildingy

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3554878   Datum zveřejnění: 7.12.2018