Junior Financial Controller Praha (33-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 33-40.000 Kč
  • Termín nástupu: 30.01.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou ekonomickou školu a chtěli byste se dále rozvíjet v oblasti finančního controllingu? Jste analytický typ a baví Vás práce s čísly a daty? Dorozumíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!!

Mezinárodní IT společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

JUNIOR FINANCIAL CONTROLLER Praha (33-40.000 Kč)

Náplň práce

  • kontrola jednotlivých projektů
  • podílení se na vnitropodnikových auditech
  • finanční controlling firemních produktů
  • prezentace výstupů z jednotlivých kontrol
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (prezentace zahraniční centrále)
  • analytické myšlení a chuť se učit novým věcem
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • komunikativnost, dobré organizační schopnosti, pečlivost

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího karierního růstu
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • vzdělávací kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 4

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3555769   Datum zveřejnění: 9.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   33-40.000 Kč