Odborný technik výtahů (37–42.000 Kč)

  • Místo práce: Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 37–42.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • plánování velkých oprav
  • cesty k zákazníkům
  • servisní a revizní činnost na zařízeních
  • odpovědnost za dodržování naplánovaných termínů
  • komunikace se zákazníky a provozovateli zařízení

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektrotechnická
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • praxi se servisem či montáží zdvihacích zařízení
  • odpovědnost, komunikativnost, ochotu cestovat
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • služební automobil i k soukromým účelům
  • 1 týden dovolené navíc - tzn. 25 dní
  • 3 dny zdravotního volna - "sick days"
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek 500 Kč na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • vstup zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
  • mobilní telefon iPhone i k soukromým účelům
  • technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace/certifikace
  • zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • perspektivní a stabilní zaměstnání

Další informace

Máte praxi se servisem či montáží výtahů? Rozumíte eskalátorům? Nebaví Vás práce na jednom místě a rád cestujete? Pak je tu příležitost právě pro Vás!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3555865   Datum zveřejnění: 7.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   37–42.000