Technik/montér výtahů (35-40.000 Kč)

  • Místo práce: Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35–40.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • kontrola a kompletace materiálu
  • montáž výtahu podle metod koncernu
  • oživení zařízení
  • výměna starého zařízení za nové
  • spolupráce s montéry a mistrem

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektro - obor výtahová technika vítán
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6 (výtahář § 5)
  • fyzickou zdatnost a manuállní zručnost
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna - "sick days"
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • vstup zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
  • mobilní telefon iPhone i k soukromým účelům
  • technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace/certifikace
  • práce ve stabilní a silné společnosti

Další informace

Rozumíte zdvihacím zařízením a máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb.? Jste fyzicky zdatný? Pak hledáme právě Vás!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3555890   Datum zveřejnění: 7.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35–40.000