Hlavní inženýr kvality (45.-60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000,- Kč - 65.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený kvalitář, který rád komunikuje se zákazníky? Zajímáte se o zlepšování kvality výroby? Hovoříte německy a domluvíte se alespoň trochu anglicky?

Pak máme pracovní nabídku přímo pro Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu HLAVNÍHO INŽENÝRA KVALITY. Zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Hlavní komunikační osoba se zákazníky
  • Odpovědnost za vzorkování a řešení reklamací
  • Spolupráce na P-FMEA
  • Odpovědnost za vedení kvalitářské dokumentace
  • Školení operátorů v oblasti kvality

Požadujeme

  • Vzdělání technického zaměření
  • Německý nebo anglický jazyk na dobré úrovni (pro každodenní komunikaci)
  • Zkušenosti v oblasti kvality, minimálně 1 rok
  • Znalost nástrojů kvality (8D, PPAP, FMEA aj.)

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní výrobní společnosti
  • Možnost vzdělávacích a rozvojových aktivit
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na dopravu a volnočasové aktivity

  • Lokalita: Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3557441   Datum zveřejnění: 15.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45.000,- Kč - 65.000,- Kč