Vedoucí laboratoře – těkavé látky (od 40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte výborné znalosti a zkušenosti v oblasti analytické chemie a během dosavadní praxe jste zodpovídali podřízený tým v laboratoři? Jste zvyklí pracovat s plynovou chromatografií a hledáte novou příležitost, kde byste na své dosavadní působení mohli adekvátně navázat?

Pokud ano, určitě se nám ozvěte! Hledáme posilu do laboratoře provádějící environmentální analýzy:

VEDOUCÍ LABORATOŘE – TĚKAVÉ LÁTKY (OD 40 000 Kč)

Náplň práce

  • koordinace chodu laboratoře v rámci svěřené sekce
  • řízení týmu podřízených pracovníků, jejich zaškolování
  • zodpovídání za dodržování platné legislativy a kvality
  • účast na vývoji nových metod, řešení neshod
  • spolupráce s klientským oddělením

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání se zaměřením na analytickou chemii
  • prokazatelné zkušenosti s vedením pracovníků v laboratoři
  • praktické znalosti a zkušenosti s plynovou chromatografií
  • anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s prováděním analýz vod a půd VÝHODOU
  • zodpovědný a aktivní přístup, chuť dále na sobě pracovat

Nabízíme

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky, zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na sport a kulturu
  • místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ LABORATOŘE – TĚKAVÉ LÁTKY? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3557475   Datum zveřejnění: 11.1.2019