Elektromechanik - údržbář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Česko
  • Informace o mzde: 28.000,- Kč - 33.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.02.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vyučený v elektrotechnickém oboru s vyhláškou č. 50/1978 Sb., min. §6? Máte zkušenosti s opravou elektrických částí výrobních linek v automotive? Hledáte nové pracovní uplatnění? Pak je tato pozice přímo stvořená pro Vás!

Nadnárodní společnost hledá kolegu do týmu na pozici:
ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBÁŘ

Náplň práce

  • starost o bezproblémový chod výrobních strojů
  • kontrola správného nastavení strojů
  • příprava zapojení nových výrobních linek
  • spolupráce s mechaniky

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • platná vyhláška 50 §6
  • průkaz VZV, nebo zkušenosti s řízením VZV výhodou
  • zkušenosti s údržbou a opravami výrobních zařízení

Nabízíme

  • motivační mzdové ohodnocení
  • 5 dnů dovolené navíc
  • měsíční a roční bonusy
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3557829   Datum zveřejnění: 10.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28.000,- Kč - 33.000,- Kč