Manažer řízení životního cyklu výrobku

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Termín nástupu: 18.01.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti s řízením životního cyklu výrobku z výrobní nebo vývojové společnosti? Máte silné komunikační a vyjednávací schopnosti a anglický jazyk na pokročilé úrovni?

Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis! Jedna z nejmodernějších výrobních společností v Brně hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Manažer řízení životního cyklu výrobku!

Náplň práce

  • Shromážďování informací o výrobku
  • Provádění analýzy produktivity/provozuschopnosti/spolehlivosti produktu
  • Definování a vyjednávání zlepšovacích návrhů
  • Spolupráce s oddělením výzkumu a vývoje
  • Rozvíjení spolupráce se zainteresovanými stranami

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, elektro)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s vysoce technickými analytickými zařízeními
  • Schopnost řešit komplexní problémy
  • Ochotu občasného cestování

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Pořádání firemních akcí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jovanka Morkus
Tel.: +420739425983
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3558298   Datum zveřejnění: 18.1.2019