Release Coordinator

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Termín nástupu: 17.12.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Plánování nasazení nových změn, vylepšení či doprovodných produktů
  • Koordinace týmu vývojářů a testerů pro zajištění včasného releasu
  • Podpora provedení releasu monitoringem každé jeho části
  • Vytváření požadavků na potřebné změny
  • Tvorba dokumentů zaznamenávající celý proces

Požadujeme

  • Praxi na obdobné pozici
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Orientaci v agilních metodikách vývoje
  • Zkušenosti se stanovováním konečné verze releasu
  • Předchozí praxi v plánování průběhu releasu
  • Zkušenosti se zhodnocením releasu a návrhem případných změn

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem
  • Firemní notebook a telefon i k osobnímu využití
  • Možnost vzdělávacích kurzů dle vlastního výběru
  • Možnost pohodlného dojíždění na kole
  • Bonus k platovému ohodnocení
  • Moderní a příjemné pracoviště se spoustou pochutin a relaxačních místností

Další informace

Chceš se aktivně podílet na realizaci projektů? Dokážeš se orientovat v technologiích i bez mapy? Vedení lidí pro tebe není problém? Máš skvělé organizační schopnosti? Vytrvalost je jednou z tvých vlastností? Tak potom hledáme právě Tebe! Staneš se nepostradatelnou součástí strategického projektu nadnárodní společnosti.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3560602   Datum zveřejnění: 14.12.2018