Nástrojář (27-37.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27.000,- Kč - 37.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste tělem i duší technik? Chcete pracovní změnu a vyhovovala by Vám práce na 1 směnu? Paráda! Nenechte si utéct tuto zajímavou práci a hned mi pošlete životopis!

Menší česká firma hledá dalšího parťáka do týmu na pozici: NÁSTROJÁŘ (27-37.000 Kč)

Náplň práce

  • práce s nástroji, jejich testování a údržba
  • externí spolupráce a komunikace se servisem
  • čtení a orientace v technických výkresech
  • spolupráce v rámci týmu i celé organizace

Požadujeme

  • výuční list nebo maturitu v technickém oboru
  • technické znalosti a dovednosti včetně praxe
  • zkušenosti s orientací v technických výkresech
  • fyzickou zdatnost, samostatnost

Nabízíme

  • stabilní práce v české firmě
  • pouze jednosměnný provoz
  • příspěvek na dopravu
  • profesní vzdělávání

  • místo výkonu práce: Mikulovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3561576   Datum zveřejnění: 18.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27.000,- Kč - 37.000,- Kč