Inženýr zákaznické kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte uplatnění na Žatecku, v nadnárodní výrobní společnosti s denním využitím anglického jazyka? Máte zkušenosti se zvyšováním kvality? Tak neváhejte nás kontaktovat

Náplň práce

  • Řešení zvyšování kvality
  • Analyzování kvality dodávek a výroby
  • Hledání příčin a nedostatků a jejich odstranění
  • Komunikace se zákazníky
  • Správa dokumentace související s kvalitou

Požadujeme

  • VŠ/SŠ
  • 2-3 roky praxe z automotive
  • Anglický jazyk (komunikativní úroveň, slovem i písmem)
  • Windows, MS Office - uživatelská znalost
  • Znalost ISO 16949, 14001
  • Znalost systémů kvality (FMEA, APQP, PPAP, 8D, SPC, MSA)

Nabízíme

  • Práci v mezinárodním prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost denně využívat anglický jazyk
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Žatec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3566434   Datum zveřejnění: 3.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----