CNC soustružník

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ovládáte soustružení na CNC soustruhu včetně programování ve FANUC nebo Siemens? Máte praxi z kusové výroby? Chcete se naučit něco nového? Rádi byste byli za své znalosti dobře ohodnoceni? Tak mi pošlete svůj životopis.

Náplň práce

  • Samostatná práce na CNC soustruhu včetně tvorby programu
  • Obrábění velkých kusů
  • Kontrola obrobených kusů pomocí měřidel
  • Práce s vazadly a jeřáby (zaškolení zajistí zaměstnavatel)

Požadujeme

  • Praxi na stejné pozici nejlépe z kusové či malosériové výroby
  • Znalost technických výkresů, znalost práce s měřidly
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Bonus po půl roce ve výši 30.000 Kč
  • Stravenky ve výši 110 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny za zaškolování nového pracovníka
  • Finanční bonusy při životních a pracovních jubileích
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Další benefity
  • Místo výkonu práce Brno-Jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3567711   Datum zveřejnění: 3.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----