Front-end programátor v automotive

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Staňte se naší podporou při vytváření front-endu aplikací a stůjte tak u pokroku v autonomní dopravě. Pokud jste doma v HTML, CSS, JavaScript a poradíte si s Apache, nebo IIS, pak hledáme do našeho týmu právě Vás! Výhodou bude, pokud se orientujete v back-endu aplikací určených technologiemi Java nebo C#.
Neváhejte a pošlete mi svůj životopis!

Náplň práce

  • Tvorba převážně webových aplikací
  • Úzká kooperace s vývojovým týmem
  • Rozpoznávání a řešení bezpečnostních problémů
  • Konzultace napříč odděleními

Požadujeme

  • Zkušenost s front-end technologiemi, jako je CSS, HTML, JavaScript
  • Znalost Java, C# nebo ASP.NET výhodou
  • Pokročilou znalost Apache nebo IIS
  • Alespoň základní znalost databází MySQL, MS SQL

Nabízíme

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Zkrácenou týdenní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Možnost využít jazykových kurzů na pracovišti

  • Místo výkonu: Praha, Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3567774   Datum zveřejnění: 15.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 60000