Auditor v oblasti automotive (55. - 65.000)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 55.000 - 65.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s interními a externími audity? Hovoříte německy nebo anglicky a máte zkušenosti z automobilového průmyslu? Pak určitě neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Dynamicky rostoucí automobilová společnost hledá kolegu na pozici:

AUDITOR V OBLASTI AUTOMOTIVE (55 – 65.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení interních auditů, kontrola procesů
  • Kontrola dodržování interních systémů a procesů
  • Podílení se na externích auditech, příprava podkladů
  • Spolupráce s oddělením výroby, kvality a kontroly
  • Komunikace s dodavateli na denní bázi

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání v technickém oboru - výhodou
  • Zkušenosti s interními a externími audity
  • Praxi v automobilovém průmyslu – výhodou
  • Komunikativní úroveň angličtiny/němčiny
  • Organizační schopnost a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Roční odměny, dotované stravování
  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod. týdně
  • Prostor pro osobní i profesní růst
  • Lokalita: Stará Boleslav

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3567789   Datum zveřejnění: 2.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   55.000 - 65.000