Elektro technik (29-36.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mikulov, Česko
  • Informace o mzde: 29000 - 36000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je Vám blízká kontrola kvality a znáte výrobní procesy? Orientujete se v technických výkresech a máte technické myšlení? Máte k tomu vzdělání v elektro oboru? Paráda! Aktualizujte si svůj životopis ještě dnes a kontaktujte mě co nejdříve!

Moderní strojírenská společnost se zahraniční působností hledá nového kolegu na pozici:

ELEKTRO TECHNIK (29-36.000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola a ověřování kvality zkoušením či měřením
  • Zodpovědnost za testování výrobků
  • Záznam výstupů a jejich zpracování
  • Práce s testovacími zařízeními
  • Spolupráce s výrobou a dalšími odděleními při řešení neshod

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání technického směru
  • Znalost výrobních procesů a práci s technickou dokumentací
  • Oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 par. 5
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Týmového ducha a zručného jedince

Nabízíme

  • Možnost uplatnění u mezinárodní společnosti
  • Dny dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování, kafeterie
  • Příspěvek na dojíždění a relokaci

  • Místo výkonu práce: Mikulovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3568154   Datum zveřejnění: 22.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   29000 - 36000