Junior Javascript Developer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Dokončil jsi právě školu a chceš naplno rozjet dráhu programátora a zůročit své znalosti ze školní lavice? Řiká ti něco JavaScript nebo TypeScript? Využij tuto šanci a můžeš spolupracovat s opravdovými borci ze svého oboru a proto nám zašli svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Vývoj front-endu webových aplikací
  • Podílení se na zajímavých projektech
  • Komunikace se zákazníkem
  • Participace na vývoji beck-endu aplikace
  • Agilní přístup při práci v týmu

Požadujeme

  • Základní znalost JavaScript nebo TypeScript
  • Zkušenost s vývojem v C# .NET výhodou
  • Anglický jazyk výhodou ale ne podmínkou
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • 13. plat, 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba, home-office
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Příspěvky na pojištění
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky

  • Lokalita: Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3568424   Datum zveřejnění: 3.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 45000