IT architekt infrastruktury (55-75 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 55000 - 75000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás práce pro mezinárodní společnost, která je jedničkou na trhu ve svém oboru? Chcete být součástí špičkového týmu? Je pro Vás prostředí IT infrastruktury to pravé ořechové?
V tom případě čekáme na Váš životopis!

Náplň práce

  • Analýza, plánování, dimenzování a návrh IT infrastruktury
  • Zodpovědnost za funkčnost testovacího a provozního prostředí
  • Správa serverů a sítí
  • Koordinace projektu s delivery týmem
  • Komunikace s IT experty na straně zákazníka

Požadujeme

  • Pokročila znalost IT infrastruktury (servery, sítě, bezpečnost)
  • Zkušenosti z prostředí bankovní infrastruktury
  • Znalost Cloud prostředí velkou výhodou (Azure, AWS)
  • Znalost ITIL výhodou
  • Dobrá znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení a 5 týdnů dovolené
  • Roční kartu na MHD
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mobilní telefon k soukromému užití
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Zdeňka Bartoňová
Tel.: +420778407766
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3568452   Datum zveřejnění: 3.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   55000 - 75000