Fpga vývojář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 75000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímá tě vývoj FPGA? Ovládáš jazyk VHDL a částečně C++? Tvoř budoucnost automobilového průmyslu a využij jedinečnou šanci, jak se stát jeho součástí! Neváhej, není nad čím, zašli nám životopis co nejdříve!

Náplň práce

  • vývoj hradlových polí v jazyku VHDL
  • vývoj FW v jazyku C++ (minoritně)
  • Podíl na tvorbě architektury
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce na implementaci prototypů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (ideálně elektrotechnický směr)
  • Alespoň základní zkušenosti s FPGA vývojem
  • Znalost C/C++
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme

  • 5 týdnu dovelené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profesní a odborný růst
  • Systém kafeterie
  • Kreativní práce v přátelském prostředí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3568456   Datum zveřejnění: 3.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 75000