Manažer nákupu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Umíte motivovat své podřízené? Vyznáte se v nákupu a máte zkušenosti s přípravou a vyhodnocováním KPI? Neváhejte a pošlete nám své CV ještě dnes! Hledáme MANAŽERA NÁKUPU!

Náplň práce

  • Vedení týmu nákupního oddělení
  • Odpovědnost za zajištění plynulého zásobování
  • Komunikace s dodavateli
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Podílení se na tvorbě dokumentace

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxi na obdobné pozici v automotive podmínkou!
  • Anglický jazyk na minimálně středně pokročilé úrovni
  • Flexibilitu a schopnost se rychle rozhodovat

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
  • Dotované stravné
  • Příspěvek na dopravu

  • Lokalita: Žatec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3569164   Datum zveřejnění: 8.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----