Inženýr dodržování předpisů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Termín nástupu: 17.01.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z high-tech společnosti, vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky a nemáte problém s každodenním užíváním anglického jazyka? Chcete pracovat v moderní výrobní společnosti, kde si váží svých zaměstnanců? Tak neváhejte a zašlete mi svůj životopis!

Mezinárodní výrobní a vývojová společnost hledá kolegu na pozici INŽENÝR DODRŽOVÁNÍ PŘEDPISŮ.

Náplň práce

  • Hodnocení a interpretace světových regulací a standardů
  • Poskytování regulačních pokynů projektovým týmům
  • Tvorba a provádění regulačních testovacích plánů
  • Správa veškeré potřebné elektrotechnické dokumentace
  • Provádění revize návrhu produktu

Požadujeme

  • Min. Bc. vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Úroveň anglického jazyka minimálně B2
  • Praktické zkušenosti s prováděním analýzy rizik
  • Zkušenosti s dodržováním předpisů; testování a certifikace / inspekce výhodou
  • Znalosti směrnic a směrnic CE výhodou
  • Ochotu občasného cestování

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Roční bonusy
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3569493   Datum zveřejnění: 17.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----