Manažer projektů (40-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Most, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením projektů a projektového týmu? Nebo jste zkušený kontruktér a hledáte profesní postup? Domluvíte se anglicky a nebojíte se převzít odpovědnost za projekt a svůj tým?

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici MANAŽERA PROJEKTŮ. Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Odpovědnost za vedení projektů
  • Kontrola technických návrhů a výrobních postupů
  • Komunikace se zákazníkem ohledně technických specifikací
  • Zajištění výroby v termínu, dohled na plnění plánu
  • Správa projektové dokumentace a reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti (ideálně automotive)
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s řízením projektů bude výhodou
  • Znalost práce se systémem MS Project

Nabízíme

  • Možnost podílet se na zajímavých technických projektech v mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky a příspěvky na kulturní akce
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Most

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3569923   Datum zveřejnění: 15.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000