Automatizační programátor

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste odborníkem v oblasti automatizace a hledáte pracovní uplatnění v rámci moderní mezinárodní firmy? Orientujete se v PLC zařízeních a optimalizačních procesech výroby?

Pokud se chcete profesně rozvíjet a stále se zdokonalovat v oboru, zašlete nám Váš životopis na pozici:

AUTOMATIZAČNÍHO PROGRAMÁTORA

Náplň práce

  • Řízení projektů optimalizace automatizované výroby
  • Dohled nad procesy řízenými PLC systémy
  • Programování robotů
  • Zajištění pravidelné údržby HW/SW stávajících zařízení v rámci podniku
  • Plánování inovací, jednání s dodavateli ohledně nových zařízení

Požadujeme

  • Praxi z podniku s automatizovanou výrobu na bázi PLC
  • SŠ/VŠ vzdělání, obor elektro
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Inovativní myšlení, schopnost implementovat procesy pro optimalizaci výroby

Nabízíme

  • Dovolená navíc
  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Práci s moderními technologiemi
  • Zázemí mezinárodní společnosti a aktivní využití jazyků
  • Nástup možný ihned, případně dle domluvy

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3571097   Datum zveřejnění: 14.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.