Specialista finančních projektů (cca 35.000 kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou školu ekonomického směru? Baví Vás práce s čísly a penězi?

Tak máme práci přímo pro Vás. Hledáme vhodného kandidáta na pozici SPECIALISTA FINANČNÍCH PROJEKTŮ (cca 35.000 Kč)!

Náplň práce

  • zabezpečení financování projektů společnosti a podílení se na správnosti financování mimoprojektových činností
  • pravidelné zpracování reportů
  • úzká spolupráce s oddělením účtování a daní
  • správa elektronických výpisů z bank
  • zpravování platebních karet jednotlivých zaměstnanců
  • řízení a zpracování depozitních produktů
  • každodenní komunikace s bankami včetně zahraničních
  • zpracování agendy s otevíráním účtů v zahraničí
  • vyhotovení plateb, kontrola a identifikace přijatých plateb

Požadujeme

  • vysokoškolské/středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti s bankovní agendou ve strojírenské nebo výrobní společnosti výhodou
  • komunikativní úroveň anglického jazyka (jiný jazyk výhodou)
  • pokročilou znalost MS Excel (např. kontingenční tabulky)

Nabízíme

  • flexibilní začátek a konec pracovní doby (37,5 hod.)
  • odborný i karierní růst
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • kafeterie
  • příspěvek na životní pojištění

  • pracoviště Plzeň město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3571383   Datum zveřejnění: 7.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000