50 000 - 70 000 CZK

Procesní inženýr (50 - 70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Informace o mzdě: 50000 - 70000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás práce v automotive? Máte analytické myšlení a hovoříte anglicky? Nečekejte na novoroční předsevzetí a udělejte změnu ještě letos. Pošlete nám svůj životopis na pozici PROCESNÍ INŽENÝR!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za plánování TPM nástroje a kontrolu
  • Analýza výrobních procesů na základě skutečné spotřeby
  • Podpora a školení pracovníků
  • Analýza spotřebního nepřímého materiálu ve výrobě
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ve strojírenství
  • Anglický jazyk minimálně na středně pokročilé úrovni
  • Znalost IATF 16949, lean a six sigma výhodou
  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci

Nabízíme

  • Nadprůměrné finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Rozsáhlý systém zaškolení

  • Lokalita: Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3571985   Datum zveřejnění: 6.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50000 - 70000