Strategický nákupčí - nepřímý materiál

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33000 - 37000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní typ člověka? Nejste zrovna ranní ptáče a vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba? Máte praxi v nákupu a chcete se v něm dále realizovat? Baví Vás využívat anglický jazyk v zaměstnání? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Zahraniční výrobní společnost obsazuje nově vytvořenou pozice a hledá vhodného kolegu/kolegyni do týmu, a to na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - NEPŘÍMÝ MATERIÁL (až 37000 Kč)

Náplň práce

  • nákup nepřímého materiálu
  • cenové vyjednávání s dodavateli
  • výběr nových dodavatelů a uzavírání smluv
  • spolupráce napříč společností
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ideálně technického nebo ekonomického zaměření
  • praxi v nákupu nebo logistice
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • znalost balíčku MS Office
  • komunikativního a samostatného člověka

Nabízíme

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • sickdays
  • závodní stravování
  • 13. mzdu
  • jazykové vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3573945   Datum zveřejnění: 14.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   33000 - 37000