HR konzultant (23-35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 23000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás komunikovat s lidmi a jsou Vám blízké technické obory? Hledáte práci, kde budete moci prokázat své schopnosti?

Pak právě Vás by mohlo zaujmout uplatnění v oblasti personalistiky se zaměřením na nábor pozic do chemického a potravinářského průmyslu. Do přátelského kolektivu brněnské pobočky hledáme posilu na pozici:

HR KONZULTANT (23-35 000 Kč)

Náplň práce

  • Práce na zakázkách v oblasti personalistiky
  • Každodenní komunikace s klienty
  • Vedení výběrových pohovorů s uchazeči
  • Pravidelné schůzky u klientů a účasti na pohovorech
  • Úzká spolupráce s Team Leaderem divize
  • Poskytování odborného poradenství v personalistice
  • Reportování o plnění stanovených cílů nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vítána je praxe z pozice v rámci HR
  • Angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Slušné vystupování, kultivovaný projev, bystrý úsudek
  • Schopnost práce v týmu, empatii
  • Organizační schopnosti, pečlivost

Nabízíme

  • Zázemí největší české personální agentury
  • Pracoviště v moderních kancelářích v centru Brna
  • Možnost seberealizace pro lidi s vysokými nároky na sebe sama
  • Motivační složky mzdy dle výkonu ke garantovanému fixu
  • Jasný profesní růst v rámci společnosti
  • Stravenky a příspěvek na nealko občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností
  • Mobilní telefon a notebook i k osobnímu užití

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce HR KONZULTANT? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3574224   Datum zveřejnění: 9.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23000 - 35000