Lakýrník ve strojírenství

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přerov, Česko
  • Informace o mzde: 21000 - 30000
  • Termín nástupu: 13.01.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s lakováním ocelových ploch? Hledáte stabilní zaměstnání na Přerovsku? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Právě hledáme kolegu na pozici LAKÝRNÍK VE STROJÍRENSTVÍ.

Náplň práce

  • Lakování a natírání ocelových dílců i celků
  • Příprava materiálu a barev
  • Dodržování technologických postupů lakování
  • Zodpovědnost za kvalitu odvedené práce

Požadujeme

  • Vzdělání technického zaměření s výučním listem
  • Zkušenosti z výrobní společnosti
  • Praxi na lakovně - výhodou
  • Manuální zručnost a dobrou fyzickou kondici

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatky za ztížené pracovní podmínky
  • Měsíční odměny k platovému ohodnocení dle výkonu
  • Zdarma pracovní oblečení
  • Stravenky
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Závodní stravování

Lokalita: Přerovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3574959   Datum zveřejnění: 10.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21000 - 30000