Ostraha objektu - Bělá pod Bezdězem

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády)

Základní informace

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Přidejte se do týmu pracovníků ostrahy objektu Ministerstva vnitra ČR v Bělé pod Bezdězem. Zajišťujeme bezplatnou dopravu do místa výkonu práce a ubytování!

Náplň práce

  • zajištění ostrahy a ochrany majetku
  • dohled na dodržování vnitřních pravidel zařízení
  • dodržování daných bezpečnostních předpisů
  • pochůzková činnost

Požadujeme

  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, zodpovědnost a asertivní přístup
  • praxi v bezpečnostních službách výhodou nikoliv podmínkou!
  • certifikát o profesní kvalifikaci možno získat u naší společnosti
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • nástup ihned

Nabízíme

  • zajišťujeme bezplatnou dopravu po trase Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov
  • možnost ubytování v místě výkonu práce
  • stálé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • mzdu 100 Kč/hod
  • na pracovišti příjemné vybavené zázemí (mikrovlnná trouba atd.)
  • potrpíme si na slušné a férové jednání
  • služební výstroj
  • zastávku MHD v bezprostřední blízkosti
  • po dohodě možnost plánování směn

  • práce vhodná i pro OZP
  • místo výkonu práce: Bělá pod Bezdězem

V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: [email protected] , případně telefonicky na číslo 725 677 254. Bližší informace k vykonávané práci Vám poskytneme při osobních pohovorech, které budou probíhat v místech dle dohody.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Denisa Janatová
Tel.: +420775787240
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3576229   Datum zveřejnění: 11.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----