Ostraha objektu - Vyšní Lhoty

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Přidejte se do týmu pracovníků ostrahy objektu Ministerstva vnitra ČR v Vyšních Lhotách.

Náplň práce

  • zajištění ostrahy a ochrany majetku
  • dohled na dodržování vnitřních pravidel zařízení
  • dodržování daných bezpečnostních předpisů
pochůzková činnost

Požadujeme

  • trestní bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost (bývalí členové PČR či armády vítaní)
  • asertivní jednání a rozhodnou osobnost
  • samostatnost a zodpovědnost
  • ochotu pracovat ve 12-ti hodinovém provozu (2+2 dny+ 4 dny volna)
  • nástup ihned

Nabízíme

  • práci na HPP (plný úvazek)
  • nástupní mzda 15.000 Kč/měs. + příplatky
  • motivační mzdové ohodnocení
  • na pracovišti kompletní zázemí (mikrovlnná trouba, konvice atd.)
  • v objektu kantýnu
  • individuální přístup a korektní jednání
služební výstroj

  • místo výkonu práce: Vyšní Lhoty

V případě zájmu nás kontaktujte emailem ([email protected]) nebo telefonicky na číslo 725 677 254 (545 218 533). Bližší informace k vykonávané práci Vám poskytneme při osobním pohovoru.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Denisa Janatová
Tel.: +420775787240
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3576256   Datum zveřejnění: 11.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   15000