Project engineer v automotive

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

: Zajímáte se o oblast automotive? Dokážete udržet kontrolu nad projektem a dotahujete věci do konce? Zvládáte bez problému angličtinu nebo němčinu?

V rámci rozšíření týmu hledáme nového parťáka do našeho projektového oddělení.

Náplň práce

: * Dohled nad průběhem projektu
  • Zavádění nových produktů a technologií do výroby
  • Nové nápady na zlepšení uspořádání výrobní linky
  • Řízení technické a investiční části projektů
  • Udržování pořádku v technické dokumentaci

Požadujeme

  • Nejlépe VŠ technického směru, ale zkušenosti přemůžou všechny tituly
  • AJ/NJ na pokročilé úrovni, musíte se umět se všemi domluvit
  • Orientace v procesech zlepšování a řízení projektů
  • Praxe ve automobilové výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

  • Za dobrou práci, dobrou mzdu (záleží na zkušenostech a schopnostech)
  • Standardem je pružná pracovní doba
  • Týden volna za sluníčkem či za horami navíc
  • Různé zaměstnanecké příspěvky, které ulehčí vaší peněžence

Sejdeme se v Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3578024   Datum zveřejnění: 14.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----