Senior account manager - Arkadia, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: okolo 50 000 Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Reklamní agentura ARKADIA hledá parťáka na pozici:

SENIOR ACCOUNT MANAGER

Posilujeme náš hvězdný tým. Hledáme Arkadiana /Arkadianku, který/á přinese nové svěží aditivum do motorů našeho raketoplánu. Pojď s námi objevovat nové ATL a BTL světy na malých i velkých planetách.

Náplň práce

  • akvizice nových klientů z řad korporací a velkých českých firem
  • koncepční práce na zajímavých projektech
  • řízení a rozvíjení prestižních brandů
  • spolupráce na tvorbě kreativních návrhů a ideí ATL + BTL
  • koncepční práce na přípravě a naplňování reklamních projektů

Požadujeme

  • Zkušenosti s reklamou a eventy
  • Osobnost s názorem
  • Kreativní přístup
  • Velmi slušnou AJ nebo NJ
  • Aktivní práci s PC
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Přehled a zájem o trendy v reklamě
  • Znalec nebo fanoušek online světa výhodou

Nabízíme

  • Práce, která je vidět
  • Férové jednání
  • Práce pro prestižní národní či nadnárodní brandy
  • Adekvátní ohodnocení
  • Prostor pro vlastní kreativitu
  • Vesmírné množství zajímavých projektů
  • Hledáme ideálně na HPP
  • Dobré kafe

  • Pro více info zkoukni náš web https://www.arkadia.cz/bud-arkadian

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3578737   Datum zveřejnění: 11.4.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   okolo 50 000 Kč